אחרי הישיבה

אחרי הישיבה

ישיבת העבודה נמשכה ונמשכה וכבר הייתי עייף ועצבני. לא יכולתי יותר לשאת את הנוכחות של אף אחד מחברי הדירקטוריון שנכחו בחדר הישיבות ורק חיכיתי להיות אחרי הסיוט הזה וללכת הביתה. במהלך הישיבה סימסתי לאנה, המעסה הקבועה שלי ושאלתי אותה אם תוכל לקבל אותי מאוחר יותר בשביל עיסוי מפנק של פירוק והרכבה. כמובן שבין השורות הייתה גם בקשה להרפיה ואנה בהחלט ידעה לקרוא ולהבין את ההודעות שלי כמו שאהבתי.

"להכין את השמן האהוב עליך?" החזירה לי בהודעה ואני הגבתי בחיוב, מחייך ביני לבין עצמי. ידעתי שהיא תגרום לי לגמור בין יתר הדברים שתעשה לגופי וציפייה פשטה בגופי.

הישיבה נגמרה סוף כל סוף ושלחתי לאנה הודעה שאני מגיעה. מגע ידיה על גופי כל פעם שעשתה לי עיסוי היה כמו קסם. היא ידעה בדיוק על אלו נקודות ללחוץ ובמה להתמקד כשנשכבתי על מיטת העיסויים שלה. היא הייתה מדהימה ביופייה, ברונטית חטובה וחיוך שהעמיק את גומות החן שלה בפנים מושלמות. היא פתחה את דלת ביתה וחייכה אלי בחמימות.

"אתה נראה אחד שבהחלט צריך עיסוי כמו שצריך" אמרה לי והזמינה אותי פנימה. הייתי הלקוח האחרון שלה לאותו יום, מה שהשרה עליי שלווה וציפייה. הלכתי לקבל כל מה שרציתי באותו ערב, וחיכיתי להפגת המתחים מגופי תחת ידיה המחשמלות של אנה.

"תתפשט, יקירי, ותשכב" אמרה לי "אני כבר מגיעה לטפל בך". הורדתי מעלי את בגדי ונשכבתי על מיטת העיסויים כשמגבת מכסה את מותניי. היא נכנסה חמש דקות אחרי, לגופה גופיה לבנה שקופה מעט ומכנס קצר שכיסה את ישבנה הסקסי והמוצק. הזין שלי כבר התחיל להתעורר עוד לפני שנגעה בי, אבל החזקתי את עצמי לא להושיט אליה את ידי. היא מרחה על גופי שמן והחלה לעסות אותי לאט ובחושניות. מתמקדת בכתפיי ולאט לאט יורדת לכיוון ישבני. הרגשתי איך המתח מתחיל לעזוב את גופי ועצמתי את עיניי בהנאה. כשביקשה ממני להסתובב על גבי לאחר דקות ארוכות, הסתובבתי ולנגד עיניה נגלה הזין העומד שלי במלוא תפארתו. היא התיישבה עליו בלי מילים והחלה לרכב עלי בפראות, ממשיכה למרוח עלי שמן בעזרת שדיה המשומנות.

גמרתי בתוכה בצעקה כשאני מרגיש את הכוס שלה לח ורותח על הזין שלי.