גליה – לחלום ולהגשים את החלום הרטוב

גליה הייתה שווה במיוחד, אני זוכר אותה עוד שהיינו בתקופת התיכון, שמעתי שהיא עזבה את הארץ אבל חזרה. אני זוכר רק דבר אחד ממנה, היא הייתה חרמנית אש, נימפומנית רצינית ביותר. כשהיא הגיחה לחיים שלי זה היה במקרה, אני מת על נערות ליווי ומדי פעם מזמין אותן אליי וככה זה התגלגל. יום אחד אני פשוט מחכה לי ליום של כיף בדירה דיסקרטית, ממתין בתוך הג'קוזי ומי נמצאת בדלת? לא אחרת מאשר גליה המדהימה והשווה.

היא לא השתנתה, היא נראתה מדהים כמו בעבר שלה, וואו, רק הפעם היא הגיעה משודרגת יותר, חזה עומד, שפתיים בשרניות וכל מה שגבר רוצה לעצמו ובפרט אם הוא חרמן כמו שהייתי באותם הרגעים. היא לא זיהתה אותי, לקח לה כמה רגעים ואז כשזה קרה פרצנו בצחוק אחד גדול, מי היה מאמין, מיקי זה אתה? היא שאלה אותי ואני חייכתי בחזרה ואמרתי לה שמזמן לא ראיתי אישה כל כך משולמת. נערות ליווי וואו אחלה עיסוק בחרת לך, לא השתנית בכלל זרקתי לעברה והיא חייכה אליי חזרה והחמיאה לי שאני אפילו נראה יותר טוב ביחס לעבר.

זה ריגש אותי, גליה באמת הייתה מושלמת, היא השילה מעצמה את הבגדים והגוף היה כמו של בת שש עשרה, טוב בטח לא ילדת … זרקתי לעברה והיא אמרה לי שילדה רק ילד אחד וזה הספיק לה לא רצתה לחרב את הגוף המושלם הזה שלה.

היא נכנסה לג'קוזי בעדינות, דפקה בי מבט ואז לא חשבה יותר מדי, שלחה לי נשיקה מדהימה, רטובה כזאת בדיוק כמו שאני זוכר… היא הייתה אהובת הבנים,  אהבה אותם והם אהבו אותה. אני זוכר איך היא הייתה לוקחת את כולנו אחד אחר השני לכל מיני מקומות ומזיינת אותנו כבר אז חזק.. את זה לא יכולתי לשכוח וזה ריגש אותי שעוד רגע אני עומד לחוות את החוויה הרטובה ביותר כאן ועכשיו, כן זה עומד לקרות, אני עומד לשחזר את זה.

לאחר שהיא נישקה אותי כבר הרגשתי איך היא כאילו לא שואלת אותי יותר מדי, מכוונת את הזין  הזקור שלי לתוך הכוס הרטוב והצר שלה ומתיישבת בהנאה. אוח, הזרם של המים, הלחץ, הכוס הצר.. הכול יחד כמעט גרם לי לסחרחורת… היא עלתה וירדה וירדה ועלתה והשדיים הזקורים שלה נתקעו לי בין לבין וזה ריגש אותי יותר ויותר.

פתאום בלי התרעה כזו או אחרת גמרתי בתוכה, הרגשתי את הפרץ הגדול הזה ואז אותה גומרת יחד איתי.. נהנית מכל רגע ורגע…אין ספק שגליה פשוט נערת ליווי מושלמת , היא המשיכה להתיישב ואני בתוכה…. מחמיא לה ששום דבר לא השתנה, עדיין יש בה את הלהט ואת האהבה לזיון טוב… הבנתי פעם ראשונה שזו בהחלט נערות ליווי בחיפה שלא רק אוהבת את הכסף אלא גם את העבודה.