נערות ליווי – הגשמת החלום הרטוב שלי

פגשתי אותה פעם ראשונה בשנת 86, זה היה בדיוק שחזרתי לארץ לאחר שהייה ארוכה בארצות הברית, מצאתי אותה באתר הכרויות דיסקרטיות מיציתי, עבדתי שם כמה שנים ורציתי לחזור והיא בדיוק הופיעה לי, היא הייתה מהממת, שווה ביותר, נאמר לי שהיא עובדת כנערת ליווי אבל לא היה לי איכפת, היא באמת הייתה שווה וכשהיא התיישבה לידי על הבר זה ריגש אותי ברמות אחרות.

תמיד היה לי חולשה אל נערות ליווי שוות במיוחד שהן נראות ונשמעות כמו שהיא נשמעה ונראית. אהבתי כל חלק וחלק בה, זה ריגש אותי מאוד ורציתי משהו שהוא מעבר אבל הבנתי שאני מגיע בשביל הכיף ולא מעבר. נערות ליווי זה היה החלום שלי מאז ומתמיד וכמו בארצות הברית כך גם בישראל, הרגשתי שאני עוד שנייה על גג העולם.

אז היא נכנסה בדלת והיא באמת הייתה מושלמת כמו שאני אוהב, קבענו בבית מלון כי פעם דירות דיסקרטיות לא היו ולא היה לי מקום להביא אותה אליו. היא לא דיברה יותר מדי, את ההיכרות האקראית כבר ביצענו כך שכל מה שנשאר עכשיו זה לבלות איתה זמן איכות בקטע אחר. היא חייכה אליי ואני אליה, נישקתי אותה ברכות, אהבתי את הקטע של הנשיקות יותר מהמין, זה באמת ריגש אותי.

היא השילה כל פריט מהגוף שלה בקצב שלה ואני הייתי נפעם מהיופי שלה. מושלמת אין מילים לתאר איך היא קרצה לעברי ואני כולי הייתי מאושר רק ממה שעומד לקרות בחדר. היא השילה את החזייה ממנה והחזה המושלם שלה זקור צץ לי פתאום, גירה אותי עד אובדן חושים, אחזתי בשד אחד וינקתי את הפטמות שלי אל תוכי. נישקתי כל חלק וחלק בה, זה היה מדהים ביותר.

תוך כדי הגנבתי את היד אל הכוס הרך והחלק הזה שלה ומבלי לחשוב פעמיים ירדתי על הברכיים והתחלתי ללקק אותה כשאני נעזר באצבעות הרכות שלי, דוחף את הכריות העדינות שלהן אל תוכה ומגרה אותה, שומע את האנחות שלה מתחרפן וזהו, רוצה לזיין אותה חזק.

"את בטח רגילה לזה נכון"? אני שואל והיא מסמנת לי להמשיך וסותמת לי את הפה עם הכוס הרטוב שלה. אני מלקק אותה עוד קצת, מרים אותה על הזין שלי ומתחיל לזיין אותה חזק בעמידה, מאוד מזכיר נערות ליווי תל אביב מדהימות ומפנקות .

ככה אני אוהבת, אוח זה מהמם ככה אני אוהבת, אני רוצה לגמור, אני פשוט רוצה לגמור היא צועקת ואז אנחנו גומרים ביחד כמו מטורפים, הזרע שלי ניגר על הרגליים שלה והיא מורחת אותו על כל נקודה ונקודה בגופה.

שנים אחר כך אני פוגש אותה שוב, באותו המקום, ליד דירה דיסקרטית בדיוק יוצאת ממנה, אני מנופף לה לשלום אבל היא לא מזהה… חבל… אני לעולם לא אשכח מה היה שם בשנת 86