נערות ליווי חמות ומפגש אחד של פעם בחיים

אם יש משהו שאני באמת אוהב זה אורגיות אבל לא תמיד זה מצליח לי ככה עם סתם מישהי שאני פוגש ברחוב. אני מאוד פרקטי, עובד סביב השעון ולכן אין לי זמן להתחיל ולחפש כל מיני בחורות שעושות סרטים אחרי סקס. את מילי, דליה וגלי פגשתי דרך משרד נערות ליווי שווה במיוחד, רציתי להביא עוד חבר ונאמר לי שהן עושות הכול מהכול.

בתחילה לא ידעתי מה אני עומד לקבל ואת מי אני הולך לפגוש אבל אז כשראיתי את התמונות ונכנסתי לפורטל השווה הזה הבנתי שאני הולך ליהנות בענק. הן נראו ונשמעו מדהים, זה ריגש אותי ולכן הבאתי גם חבר טוב שלי שרצה באמת להרגיש עיסוי לוהט.

הגענו אני והחבר הטוב שלי למקום מעלף …. דירות דיסקרטיות שבחרנו ועף לנו הגג כמו שאומרים, הן היו מושלמות, הן חיכו לנו בדירה המושלמת. הכול היה מדויק כמו שהבטיחו לנו בפורטל ואפילו בתוך הדירה היה עמוד מדהים שעליו רוקדים והן רקדו, ביד אחת שמפניה והיד השנייה והגוף החצי ערום שלהן מתערטל על העמוד וישר מרגיש שעומד לי, עומד לי בטירוף אבל לא, אני לא רוצה לגמור כל כך מהר.

אני מרגיש איך היא רוקדת, וניגש אליה, חבר שלי נעמד קצת בשוק מהצד ואחת מהן ניגשת אליו, מנשקת אותו וזה מתחיל לזרום. אנחנו מובלים אל המיטה, נשכבים זה לצד זו, שלוש נשים ושני גברים. "למה לא הבאתם עוד אחד" היא שואלת ואנחנו אומרים לה אל תדאגי אנחנו נראה לך שזה יחסים שווים. אני מלקק אותה בזמן שהאחרת מוצצת לי את הזין הזקור והשנייה והשלישית מתלבשות על חבר שלי בר המזל. נשיקות, רטיבות, ריחות עפים להם באוויר וזהו, עכשיו מגיע השלב שאני רוצה ללקק לה את הכוס הרך ולזיין אותה חזק כמו שהיא בטח רגילה והיא אוהבת.

הן נשכבות זו לצד זו, אחת מהן מזדיינת עם החבר שלי בדוגי סטייל מטורף בזמן שהוא מוצץ לאחרת ואני שוכב על הגב בעוד החברה שלהם תוספת לי את הידיים ומזיינת אותי חזק כמו שרק היא כנראה יודעת.

עולה ויורדת, אחת מוצצת, אחת מלקקת בתאווה והכול מתערבב יחד, מדהים, חושני, מרגיש מדהים שהיד שלה מתגנבת לביצים שלי וזה גומר אותי, אני מת לגמור, אני מתאפק כשאני רואה את החבר שלי משפריץ לבחורות השוות לתוך הפה והן מלקקות ולא מפספסות שום טעימה מהזרע המושלם הזה שלו.

אני גומר ומשפריץ לה על הפנים, היא מלקקת את הזרע ופורצת בצחוק.. צחוק של הנאה, סיפוק ועוד סיפוק, מושלם כמו נערת ליווי בצפון.

"אתן באות לפה הרבה"? אנחנו שואלים אותן וכולנו פורצים משחרר לצד אורגזמה בלתי נשכחת.